Aksamitny Żakiet New Romantic rozszerzane rękawy i krzyż
Żakiet w stylu gotyckim z gorsetowym wiązaniem.
Romantyczny, a zarazem gotycki. Nowoczesny i klasyczny. Uniwersalny i uwodzicielski. Pasuje do spodni, jak i spódnic. Przedstawiamy blezer New Romantic Lace Up Coat, w którym zakochasz się od pierwszego założenia.
Gotycka marynarka ma dopasowaną górę i rozszerzany dół. Klapy i kołnierz zakończone w szpic. Talię podkreśla wyjątkowe, gorsetowe wiązanie. Można je sznurować ścisło lub zostawić trochę luzu. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać – romantycznej tajemniczości lub zmysłowego charakteru. Rękawy maxi, rozszerzane tuż nad łokciem. Tutaj również powtórzony akcent gorsetowego wiązania. Żakiet zapinany na suwak zwieńczony krzyżem.
Gotycki płaszczyk wykonany jest z miękkiego aksamitnego materiału w czarnym kolorze. Dzięki strukturze weluru w różnym oświetlaniu będzie prezentować kilka wyjątkowych odcieni czerni. Brak podszewki gwarantuje większy komfort noszenia.
Blezer będzie idealny zarówno do spodni lub legginsów, jak i do obszernych spódnic w klimacie klasycznego gotyku.
Projekt: Restyle
Skład: aksamit (100% poliester)
Opinie o Aksamitny Żakiet New Romantic rozszerzane rękawy i krzyż
w naszym programie lojalnościowym.
Rozmiar | Biust | Talia | Długość rękawa | Długość całkowita |
---|---|---|---|---|
XXS | 77 cm | 60 cm | 62 cm | 66 cm |
XS | 81 cm | 64 cm | 63 cm | 67 cm |
S | 85 cm | 68 cm | 64 cm | 68 cm |
M | 89 cm | 72 cm | 65 cm | 69 cm |
L | 93 cm | 76 cm | 66 cm | 70 cm |
XL | 97 cm | 80 cm | 67 cm | 71 cm |
2XL | 101 cm | 84 cm | 68 cm | 72 cm |
3XL | 105 cm | 88 cm | 69 cm | 73 cm |