Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulamin

 
Sklep internetowy, działający pod adresem http://restyle.pl/ , prowadzony jest przez firmę Ewelina Rozbicka "Restyle" wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Siedlce pod numerem 10522 i, nr NIP 821-246-24-88 , nr Regon 10012428, z siedzibą w Siedlcach przy ul. Garwolińskiej 85


1. Klient składa zamówienia za pośrednictwem strony http://restyle.pl/


2. Składając zamówienie Klient akceptuje niniejszy Regulamin Sklepu.


3. Dla zamówień z przedpłatą termin płatności wynosi 14 dni. Jeśli w terminie 14 dni od złożenia sklep Restyle.pl nie otrzyma płatności, wtedy zamówienie zostanie anulowane i nie będzie realizowane (liczy się termin zaksięgowania wpłaty na naszym koncie).


4. Wszystkie ceny są cenami w złotych polskich i zawierają podatek VAT.


5. Do każdej przesyłki dołączona jest papierowa imienna faktura VAT stanowiąca dowód sprzedaży oraz formularz reklamacji oraz odstąpienia od umowy.


6. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie prawidłowego numeru telefonu oraz adresu e-mail. 


7. Nie wymagamy żadnego dodatkowego potwierdzenia zamówienia. Z momentem złożenia zamówienia jest ono uznawane za potwierdzone.

9. Czas realizacji zamówienia wynosi 1 dzień roboczy od dnia zaksięgowania przelewu, lub otrzymania zamówienia płatnego przy odbiorze.

10. Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem InPost Paczkomaty, Poczty Polskiej S.A., a także firmy kurierskiej GLS Logistics Systems Poland Sp. z o.o.


11. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisów Dotpay.pl oraz PayU.pl


12. Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta"  Kupujący, w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym. Zarejestrowani klienci mogą dokonać całej operacji poprzez formularz zwrotów On-line TUTAJ. Dla wszystkich klientów (w tym niezarejestrowanych) odpowiedni formularz dołączany jest do każdej przesyłki, można go też pobrać i wypełnić / wydrukować TUTAJ, a następnie odesłać do nas pocztą razem ze zwracanym produktem na adres  Ewelina Rozbicka "Restyle" Starowiejska 232 08 -110 Siedlce lub pocztą elektroniczną na adres: customer@restyle.pl


13. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin oraz politykę prywatności.


14. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (dz.u. 2014 r. poz. 827 ze zm.) wobec Klientów będących konsumentami, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową. W przypadku Klientów nie będących konsumentami, sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.


15. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu pod warunkiem zawiadomienia Sklepu o wadzie w ciągu dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową, wad fabrycznych, uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu. Dotyczy to także zamówień złożonych przed dniem 25 grudnia 2014 roku.


16. Zarejestrowani klienci mają możliwość dodania reklamacji za pośrednictwem naszego sklepu - wystarczy kliknąć TUTAJ. Niezarejestrowani klienci powinni odesłać do nas wypełniony formularz reklamacyjny - dostępny TUTAJ. Wypełniony formularz można przesłać do nas razem z uszkodzonym produktem , lub drogą mailową na adres: customer@restyle.pl


17. Klient zgłaszając reklamację zobowiązany jest przesłać towar wraz z  dowodem zakupu na adres: Restyle , ul. Starowiejska 232 08-110 Siedlce. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


18. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie do 3 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.


19. W przypadku uznania reklamacji, zgodnie z żądaniem kupującego, towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, a jeśli będzie to już niemożliwe  Sklep zwróci Klientowi koszty zwróconego towaru + koszty wysyłki poniesione przez klienta w ciągu 2 dni roboczych od rozpatrzenia reklamacji .
20. Koszty wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS wynoszą:
Przesyłka pobraniowa - 16 zł
Przesyłka standardowa (przedpłata) - 13,5 zł


dla przesyłki PACZKOMATY wysyłanej za pośrednictwem firmy INPOST koszt wysyłki zależy od gabarytów przesyłki (wymiarów skrytki)

Gabaryt A : Maksymalne wymiary (8 x 38 x 64 cm)

Gabaryt B: Maksymalne wymiary (19x38x64cm)

Gabaryt C: Maksymalne wymiary (41x38x64cm)


Koszt wysyłki przesyłką pobraniową:

Gabaryt A : 13,00zł + 1% od wartości zamówienia

Gabaryt B: 14,00zł + 1% od wartości zamówienia

Gabaryt C: 16,00zł + 1% od wartości zamówienia


Koszt wysyłki standardowej (przedpłata)

Gabaryt A: 9,50 zł

Gabaryt B: 10,50 zł

Gabaryt C: 12,50 zł


21. Dane osobowe:


- Na podstawie RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
- Dane osobowe podawane przez klientów w Sklepie internetowym restyle.pl przetwarzane są przez Restyle Garwolińska 85 08-110 Siedlce (administrator danych ,a na podstawie art.6 ust.1 lit. b RODO)
- Podanie osbowych przez Klienta jest dobrowolne, ale niezbędne do dokonywania zakupów i realizowania zamówień, bez podania danych nie będzie możliwe zawarcie umowy kupna-sprzedaży.
- Dane przetwarzane beą przez czas nieokreślony, ze względu na program lojalnościowy sklepu Restyle.pl
- Każdy użytkownik sklepu ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
- Każdy użytkownik ma prawdo do wniesienia skargi do organu nadzorczego kótrym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- Sklep Restyle.pl zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Klienta i nieudostępniania tych danych osobom nieuprawnionym oraz do należytego zabezpieczenia tych informacji. Sklep Restyle.pl może wykorzystywać zebrane dane tylko w celach wskazanych w regulaminie i polityce prywatności.
- szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych Klienta znajdują się na naszej polityce prywatności

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 5284 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Wszystko super, szybka dostawa, dobra jakość
2024-05-28
Zamówienie było na prawdę fajne! Bardzo podoba mi się styl oraz wykonanie poszczególnych przedmiotów. Jednak mam pewne ale, grafika na kapeluszu (księżyce) są delikatne, bardzo łatwo się odklejają i zdzierają. Nie trzeba jakoś specjalnie nim rzucać bądź tarmosić. Już po wyjęciu z opakowania jednemu z nich zdarł się koniuszek. To kwestia czasu zanim wszystkie będą wyglądać marnie. Poza tym koszulka jest w porządku, leginsy są super, a naszyjnik chociaż całkiem duży i długi to bardzo mi się podoba.
pixelpixel