Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty i Wymiany

 

ABY POBRAĆ FORMULARZ KLIKNIJ TUTAJ

 

W związku ze zmianami wchodzącymi w życie 25 grudnia 2014. Jesteśmy zmuszeni do załączenia do każdego zamówienia pouczenia o odstąpieniu od umowy. Bardzo nam przykro jeśli pouczenie jest dla Państwa nieczytelne oraz niezrozumiałe. Znajdujący się poniżej tekst znajduje się w ustawie z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Niestety nie możemy użyć prostszego języka. Gdyby mieli Państwo problemy ze zrozumieniem pouczenia bardzo prosimy o kontakt.

 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Dane podane są poniżej. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Dane wysyłkowe znajdują się poniżej. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 

Ewelina Rozbicka "Restyle"

Starowiejska 232

08-110 Siedlce

tel: +48 731 666 380

e-mail: customer@restyle.pl

 

 

ABY POBRAĆ FORMULARZ KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4337 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-28
Wszystko super! Ekspresowa dostawa a towar wspaniałej jakości. Polecam!
2023-09-28
Szybka i sprawna realizacja zamówienia, jestem bardzo zadowolona
15% RABATU na kod: blackfriday2018 Wygasa za: 1d 14h 2m 52s pixelpixel