Moja dziewczyna jest wysoka (177 cm wzrostu) i uważa, że bluza jest odpowiednio długa z tyłu, natomiast zaleca nosić jakieś legginsy, ponieważ z przodu jest dosyć krótka i nie posłuży wyższym osobom jako sukienka. Poza tym, jest bardzo ciepła i miła, fajne jest regulowane wiązanie.
Bluza jest wykonana z bardzo milego materialu, print tez porzadnie wykonany. Jest wyjatkowa!
Ubolewam, ze musialam ja zwrocic mam 154 cm wzrostu i nie chodze czesto na obcasach i jest na mnie za dluga :(
Piękna bluza, bardzo dobrej jakości, bardzo ciepła! Tylko tak jak wszystkie dziewczyny mówią... Bardzo ciasne rękawy. Za to mają fajną długość, bo aż do knykci! Sznureczki ala szlafrok nieco za nisko, powinny być w talii, a mam je poniżej paska od spodni. No, ale może to ja jestem taka niska (165cm)
Kocham tę bluzę. Wspaniale się układa i ten kaptur - Kocham wielkie kaptury całym moim małym, czarnym serduszkiem. Materiał bardzo fajny gruby, ciepły. Są dwie rzeczy, do których mogłabym się przyczepić obwód rękawów i sznureczki do wiązania. Rękawy mogłyby mieć ciut większy obwód zwłaszcza w największym rozmiarze myślę, że nawet 1 cm zrobi robotę. Ale nie ma tego złego materiał i tak się trochę rozciągnie (testowałam mam ją już trochę i teraz jest ideolo). Jeśli chodzi o sznureczki, to myślę, że lepszym i solidniejszym rozwiązaniem byłyby guziki. Mniejszy od strony wewnętrznej, aby materiał się nie przesuwał (lub brak) a na zewnętrznej klapie ładny duży efektowny ( w takim przypadku w jednej klapie musiałoby być rozcięcie na guzik. Jednak bluza mimo wszystko jest funkcjonalna, a sznureczki, gdyby się urwały, przetarły, czy cokolwiek można z łatwością wymienić, dlatego daję 5/5.
Bluza przecudowna :D Nie wiem tylko, dlaczego moja ma ten sznurek do wiązania tylko z jednej strony i nie wiem czy wszystkie te bluzy tak mają, ale w sumie jakoś niespecjalnie mi to przeszkadza - mogę się po prostu opatulać ręcznie albo pójść do pasmanterii i doszyć sobie sznureczek z drugiej strony :D A tak poza tym jest mięciusia, cieplusia, a i w rękawy się zmieściłam (bo wzięłam rozmiar większą, albowiem kiedyś mierzyłam inną bluzę z Restyle'a od koleżanki we własnym rozmiarze i z rękawami była masakra)... No i przyciąga uwagę i robi wrażenie :D Także z czystego serca polecam! Był to mój pierwszy zakup na tej stronie, ale na pewno nie ostatni :D
Bluza jest ciepła i przepiękna. Obsługa na najwyższym poziomie, tak samo jak jakość produktu. Błyskawiczna dostawa, piękne opakowanie. Na pewno jeszcze nie raz tu wrócę, dziękuję i polecam bardzo!
Jest boska! Dobrze leży i podkreśla ładnie każdą stylizację, przy okazji jest niezwykle kobieca. Zazwyczaj nie noszę bluz z kapturem, ale ta jest obłędna!
Genialna bluza! Wykonana z przyjemnego i naprawdę grubego materiału, więc z powodzeniem zastąpi kurtkę w nieco cieplejszy dzień. Wygląda bardzo efektownie zarówno z wiązaniem jak i bez, a ogrooomny kaptur jeszcze dodaje uroku. Wzięłam rozmiar większą niż wynikałoby to z tabeli, ze względu na opinie o zbyt ciasnych rękawach w tym fasonie i jest naprawdę super. Jestem bardzo zadowolona.
Cudowna, cieplutka, idealna na późną jesień i zimę. Jedyny minus to obcisłe rękawy w bicepsie. Kupiłam M a cisną jakbym wcisnęła się w S ale te uczucie ścisku jest tylko przy pierwszych sekundach od założenia, potem już tylko rozkoszuję się ciepłem bluzy. Polecam
Długa, czarna bluza o szlafrokowym kroju. Wykonana z bardzo grubej dzianiny bawełnianej o aksamitnym wykończeniu. Bardzo ciepła, od wewnątrz pokryta miłym meszkiem. Bluza jest bardzo gruba i ma elegancki krój, z powodzeniem może zastąpić wiosenny płaszczyk.
Brzegi bluzy oraz obszerny kaptur ozdobione zostały nadrukiem przedstawiającym runiczny alfabet. Na plecach znajduje się duży, nadruk przedstawiający Galdrastafir. Po bokach dwie głębokie kieszenie na dłonie.
Bluzę można nosić związaną w talii, wówczas będzie podkreślała figurę, lub nie wiązać jej, dzięki czemu materiał będzie tworzył piękne kaskady.
Bluza jest oversizowa, można ją składać kopertowo i wiązać jak szlafrok. Sugerujemy wybór swojego rozmiaru.
XS
S
M
L
XL
XXL
Długość
112 cm
112 cm
112 cm
112 cm
112 cm
112 cm
Talia
72 cm
78 cm
84 cm
90 cm
96 cm
102 cm
Biust
96 cm
102 cm
108 cm
114 cm
120 cm
126 cm
Biodra
103 cm
109 cm
115 cm
121 cm
127 cm
133 cm
Długość rękawa
65 cm
65 cm
65 cm
65 cm
65 cm
65 cm
Szerokość pachy
39 cm
40 cm
41 cm
42 cm
43 cm
44 cm
Runes hoodie
Długa, czarna bluza o szlafrokowym kroju. Wykonana z bardzo grubej dzianiny bawełnianej o aksamitnym wykończeniu. Bardzo ciepła, od wewnątrz pokryta miłym meszkiem. Bluza jest bardzo gruba i ma elegancki krój, z powodzeniem może zastąpić wiosenny płaszczyk.
Brzegi bluzy oraz obszerny kaptur ozdobione zostały nadrukiem przedstawiającym runiczny alfabet. Na plecach znajduje się duży, nadruk przedstawiający Galdrastafir. Po bokach dwie głębokie kieszenie na dłonie.
Bluzę można nosić związaną w talii, wówczas będzie podkreślała figurę, lub nie wiązać jej, dzięki czemu materiał będzie tworzył piękne kaskady.